BİZDEN HABERLER
Işıltı Plastik olarak gelenekle geleceği birleştiren üretim ve faaliyetlerimiz ile gücümüze güç katıyoruz.

Söz konusu "çocuklarımız" ve siz "insanlarımız" olunca, sunacağımız ürünlerin üretim aşamalarında her olasılığı onlarca kez düşünmeyi ve en ince ayrıntıyı dahi göz önünde bulundurmayı kendimize mecburiyet biliyoruz. Sizlere sunacağımız polietilen ürünlerin kalıplarını sektörün ön gördüğü en ileri teknolojilerle üretiyor, en şık ve en kaliteli yüzeyleri elde etmek için hiçbir maliyetten kaçınmıyoruz. Kullandığımız metal parçalara, metal sektörünün vermiş olduğu tecrübeyi katıyor, kaliteyi daha ileriye taşıyabilmek, sizlere çok daha kaliteli boya yüzeyleri sunabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Kent mobilyalarına ait ahşap parçalarda, dünyanın en kaliteli kerestelerini yetiştikleri bölgelerden alıyor, özel tezgahlarımızda hiçbir çapak ve pürüz kalmayacak şekilde işliyor ve dış mekan zararlanmalarına karşı en sağlıklı ve en güncel yöntemleri uyguluyoruz. Biz, kalitenin bir seçenek değil bir mecburiyet olduğunu çok iyi biliyoruz!

Çocuk oyun grubu sektöründe Avrupa Birliği ve tüm dünya çapında binlerce montajı tamamlamış bulunmaktayız.oyun parkı malzemeleri fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabiliriz,mail yollayabilir yada faks çekebilirsiniz.Çocuk oyun parkları üretimi çok ciddi bir iştir,çok dikkatli ve planlı bir şekilde yapılmalıdır.Kaliteli çocuk oyun parkı üretmek için kaliteli ham madde ve kalite işçilik gereklidir.Çocuk oyun parkı üreticileri üretim prosesini kalite kontrol çerçevesinde devam ettiremlidir.Çocuk oyun parkı fiyatı alırken kalite,uzun ömürlülük ve firma backgrounduna dikkat edilmelidir.Skate park ürünlerimiz birinci sınıf malzemeden ve birinci sınıf işçilik ile üretilir. ahşap oyun alanı çocuklar için en sağlıklı ve en doğal olanıdır.

 Bank için kullanılan ahşap imalata girmeden önce Kazan Emprenye işlemine tabi tutulmak suretiyle, dış ortam koşullarına karşı az 10 yıl böceklenme, çürüme gibi etkenlerin önüne geçilmiştir. Devlet kurumlarının şartnamelerinde belirtilen özelliklere göre imal edilen oturma bankının ayakları pik döküm, ahşap kısımlar ise Sibirya’dan ithal edilen birinci sınıf çamlardan oluşmaktadır.

Ürün bir fonksiyonda, özellikle bacakların üst – alt bölgelerindeki ön ve arka kaslar ile bedenin bel-bacak ve ayak birleşim bölgesindeki eklem ve kasların esnetilmesini, eklem ve kasların çalıştırılarak güçlendirilmesini, aynı anda kol-bilek ve göğüs kas ve eklemlerinin de çalıştırılarak  bedenin bu bölgelerinde kan dolaşımının hızlanmasını ve kaslara daha fazla oksijen gitmesini sağlayacak şekilde üretilmiş olacaktır.Çiftli Gezinim  Aleti aynı anda iki kişinin kullanımına olanak verecek şekilde üretilmiş olacaktır. El tutunma bölgesi iki kişinin ayrı ayrı kullanabileceği şekilde ergonomik olarak üretilmiş olacaktır. İki kişi karşılıklı olarak pedalların üzerine çıkarak ayak ve kollarını kullanarak yürüyüş şeklinde eklemlerini çalıştırırlar.

 Vücudun mide ve karın bölgesinde yer alan ön ve arka kaslar ile bedenin bel ve sırt bölgesindeki eklem ve kasların esnetilmesini, bu bölgedeki omur,eklem ve kasları çalıştırarak güçlendirilmesi için imal edilmiştir.Sırt ve Karın Güçlendirme Aleti iki kişinin kullanımına olanak verecek şekilde üretilmiş olacaktır. Bir tarafta geniş platforma sırt üstü yatılarak ayaklar sabit borunun altından geçirilerek mekik çekme hareketi yapılır. Diğer tarafta ise aynı işlem yüzüstü şeklinde yapılır. Standart üretimlerimiz olan, ahşap ve metal çocuk oyun parkları, açık alan park spor aletleri, kamelya , banklar, piknik masaları ile park bahçe ve belediye çöp kovaları gibi ürünlerimizin yanında, müşterilerimiz özel isteklerine göre, özel tasarım imalatları olan park bahçe ekipmanları da üretmekteyiz.

Işıltı Plastik çocuk oyun parkları kent mobilyaları alanında çalışmış olup edinilen tecrübe ve bilgi birikimini siz müşterilere eksizsiz sunmaktadır. Işıltı Plastik olarak çocuk oyun parkları, kent ekipmanları, kamelyalar, pergoleler, dış mekan spor aletleri, bank ve çöp kovası imalatıyla kaliteli hizmet konusunda üretim yapan uzman kadrosuyla sektöründe ayrıcalık yaratmaktadır. Üretimde tüm malzemelerin  standartlarına uygun olarak hammadde ve boya kimyasallarından insan sağlığına zarar vermeyen üstün bir kaliteye sahip olmasına önem vermiştir. Her geçen gün yeniliklere ve çalışmalarına önem vererek farklılık yaratmaktadır.

İş anlayışımız her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyeti olmakla birlikte önceliğimiz ürünlerimizin kullanıcısı sevgili çocuklarımızın güven içinde özgürce oyun oynamalarıdır. Bu sayede ebeveynlerin de huzurlu bir şekilde çocukların eğlencesine ve gelişimine tanık olacaklarını düşünüyoruz.

İşin toplumsal kısmı da bizim için çok büyük önem arz etmektedir. Bizim açımızdan her park bir eğitim, öğretim ve gelişim noktasıdır. Her çocuk parkı fiziksel gelişim açısından çocuklara mutlak bir destek sağlamaktadır. Bunun yanı sıra parkların hepsi birer sosyalleşme merkezidir. Her park çocukların ve ailelerin toplum içindeki davranışlarının küçük birer aynasıdır. Çocuklar bu merkezlerde yerlere çöp atmamayı, birlikte oyun oynamayı, sıralarını beklemeyi, paylaşmayı, kısacası toplum içinde nasıl davranılması gerektiğini görür ve öğrenirler.

Tüm bunlar düşünüldüğünde aslında bu işin ne boyutlarda olduğunu fark etmek gerekir. Bize düşen hizmetlerimizin bu noktalara zerre kadar da olsa katkıda bulunmasını sağlamaktır.

Işıltı Plastik kadrosu güler yüzlü, dinamik, işini yapmaktan keyif alan; her gün kendine ve hizmet verdiği sektöre katkı sağlamak için çalışan bir kadrodur. Kuruluşumuzun en önemli verdiği olgu güvenliktir. Çocuk sağlığı ve güvenliği bu alandaki en büyük hassasiyetimizdir. Oyun parkları ve tüm ürün gruplarımızda özel, yenilikçi tasarımları ve zengin renk seçeneklerini sunmak üzere arge çalışmalarına oldukça önem verir.

Tüm hava koşullarına dayanıklı imal edilen masa bank,oturma bankları,ahşap banklarımızda oturarak kitabınız okuyabilir ya da sadece olup biteni izleyebilirsiniz.Birinci sınıf malzeme kullanımının, üstün üretim prosesi ile birleştirilmesi, ürünlerimizi dünya çapında birinci kategoriye çıkarmıştır. Bu nedenle, çocuk parklarımız ve tüm ürünlerimiz çok dayanıklıdır ve uzun yıllar güzel görünümlerini muhafaza ederler.

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.   

Işıltı Plastik olarak, siz müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Bu vizyon doğrultusunda, tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, daha işlevsel ve en hızlı ve kolay biçimde ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla, güncel trendlere uygun olarak kurumsal web sitemizi www.isiltiplastik.com yenilemiş bulunmaktayız.

Işıltı Plastik olarak, 6.Uluslararası eğlence-etkinlik, park-rekreasyon endüstri ve hizmetleri fuarında 09.Hall A 310 standına herkezi bekleriz.

Işıltı plastik olarak daha güvenilir, daha anlamlı çalışmalara imza atmak için kalite politikalarımızı TSE belgeleri ile taçlandırmış bulunmaktayız.

KALİTE BELGELERİMİZ

Işılı Plastik olarak, 1-3 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen Atrax Fuarına katıldık. Verimli geçen bir fuarın daha ardından standımızı ziyarete gelen siz değerli misafirlerimize teşekkürü bir borç biliriz. 2018'de yeni projler, yeni şehirlerde bulaşmak dileğiyle…

Işıltı Plastik, çocuk oyun parkı yedek parça üretim konusunda düz kaydırak, düz çiftli kaydırak, spiral kaydırak, altıgen çatı, ev çatı, konik çatı, kiremit çatı, tüp giriş, tüp çıkış, 60 cm tüp, 110 cm tüp, 45 derece tüp dirsek, 90 derece tüp dirsek, çizgili pano, duvarlı kaydırak giriş pano, sprial kaydırak korkuluk, çiçek figürü, sincap figürü, salıncak oturağı düz korkuluklui, salıncak oturağı kauçuk tamponlu, salıncak oturağı düz korkuluk, salıncak oturağı metalli korkuluk, tahterevalli oturağı, plastik kelepçe, dik ağız, eğri ağız, rulmanlı metal kelepçe, metal kurtağzı, salıncak sepeti silme demiri, güneş figürü  üretimlerini yaparak çocuk oyun parkı yedek parça üretimi konusunda uygun fiyat politikası ve kaliteli üretim yaparak güç bir firma profili çizmektedir.

Işıltı Plastik olarak fabrikamızda sürekli yenilenen makine parkurumuzla çocuk oyun parkı yedek parçaları konusunda çağın gerektirdiği yenilikleri ve kaliteli üretimleri yapmaya devam etmektedir. Işıltı Plastik fabrikamızda çocuk oyun yedek parçalarının herhangi bir şekilde zarar görmemesi için depo bölümünde stoklanmaktadır. Işıltı Plastik ürettiği tüm çocuk oyun parkı yedek parçalarını daha hızlı daha profesyonel, üretim kalitesini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Oyun parkı tek kule platformdan oluşmakta olup, taşıyıcı direk ve metal aksamlar şartnamelere uygun olacak şekilde galvaniz işlemi yapıldıktan sonra elektrostatik fırın toz boya ile boyanmıştır. Kültür bakanlığı, belediyeler ve özel sektör şartnamelerinde aranılan teknik özelliklere göre tasarlanan metal plastik çocuk oyun parkı ve salıncak grubunun, Ahşap ve Ekonomik olmak üzere iki farklı versiyonu bulunmaktadır.ahşap çocuk parkları doğal,ekolojik ve güvenlidir.ahşap oyun park alanları çocukların fiziksel ve mental gelişiminde önemli bir yer tutar..dış mekan oyun parkı fiyatlarımız kaliteyi ekonomiyi birlikte barındırır. çocuk oyun grupları üretimi ve montajı bizim için çok önemlidir.

Işıltı Plastik,açık alan spor aletleri yedek parçaları ve bu konudaki her tür çeşidinin üretimini gerçekleştirebilen tesisimiz bu ürünler konusunda uzmanlaşan tesisimiz 2018 yılı içerisinde tamamlanan ek üretim tesisleri ile üretimine  devam etmektedir.

Açık Alan Spor Aletleri Yedek Parçaları:

fitness oturak, fitness tutunma simidi, fıtness el kol tamburu,fitness ayak palet,fitness twist,fitness kol dayama,fitness elcek,fitness pedal,ø 140 ankraj kapağı,ø 168 ankraj kapağı,ø 140 şapka tapa,ø 114 şapka tapa,ø 89 şapka tapa,ø 76 şapka tapa,ø 60 şapka tapa,rulman gizleme,vida kapama,m8 vida gizleme,m10 vida gizleme, m12 vida gizleme

Kentsel Donatı Elemanları ve Çocuk Oyun Parkları sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için kurulan Işılıtı Plastik, Mobilyaları kalite, özgün tasarım ve satış sonrası servis hizmetlerinden ödün vermeden kısa sürede sektörün lider ve öncü firması olmuştur. Işıltı Plastik, Mobilyaları konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile Temalı çocuk oyun alanları, interaktif oyun üniteleri, ahşap – plastik oyun grupları, açık hava spor aletleri, top havuzları, oyun elemanları (salıncak, tahterevalli, zıpzıp ve döner oyun grupları), gazebo ve pergolalar, banklar, piknik masaları, çöp kutuları, geri kazanım üniteleri, spor ekipmanları, Kauçuk zemin kaplamaları, ahşap plastik kompozit ürünler gibi Peyzaj sektöründe kullanılan bir çok ürünü kendi tesislerinde üretmektedir.

Işıltı Plastik, üretmiş olduğu çocuk oyun grupları, dış mekan spor aletleri ve tüm kent mobilyalarında; önceliğin "sizler" olduğunu bildiği gibi, yaşadığımız çevrenin de bu önemin büyük bir parçası olduğunun bilincindedir. Ürettiğimiz tüm ürün gruplarında, kanun ve yönetmeliklerin ön gördüğü çevre politikalarının dışında, yine kendi vicdan ve çevre bilincimiz ile tamamen doğaya saygılı ve yeniden kazanılabilen hammaddeler kullanmaktayız. Amacımızın; çevremizi daha güzel ve yaşanılabilir kılmak olduğunun bilincinde iken, bu sorumluluğu üstümüze almakta ve daha yaşanılabilir bir dünya için kendi payımıza düşeni memnuniyetle yerine getirmekteyiz.

Işıltı Plastik, çocuk oyun parkı Klasik seri oyun parklarına ekonomik alternatif oluşturulması için tasarlanan metal plastik çocuk oyun parkları, 150 cm yüksekten kayan, düz kaydırak ve iki adet salıncaktan oluşmaktadır. Ekonomik seri metal oyun parkı tek platformdan oluşan bir kuleye sahiptir. Kaydırak ve salıncaklar için polietilen plastik kullanılırken, platform ve merdiven basamakları metal üzeri kauçuk kaplamadan oluşmaktadır. Kaydırak ve salıncak için kullanılan polietilen malzeme güneş ışınlarına karşı dayanıklı olup, renk solması, esneme gibi deformasyonlara sebep olmamaktadır.

 Ürettiğimiz tüm ürün gruplarında, kanun ve yönetmeliklerin ön gördüğü çevre politikalarının dışında, yine kendi vicdan ve çevre bilincimiz ile tamamen doğaya saygılı ve yeniden kazanılabilen hammaddeler kullanmaktayız. Amacımızın; çevremizi daha güzel ve yaşanılabilir kılmak olduğunun bilincinde iken, bu sorumluluğu üstümüze almakta ve daha yaşanılabilir bir dünya için kendi payımıza düşeni memnuniyetle yerine getirmekteyiz.

Işıltı Plastik Sektörde deneyimli, dinamik kadrosuyla profesyonel hizmet alabileceğiniz, ihtiyaçlarınıza kolayca çözüm bulabileceğiniz en doğru yer burasıdır. Personel kadromuz daima güler yüzlü, dinamik, işini yapmaktan keyif alan; her gün kendine ve hizmet verdiği sektöre katkı sağlamak için çalışan insanlar topluluğudur.Tasarımcılarımız yenilikçi  çalışmalarına oldukça etkin insanlardır. Teknik ekibimiz, işlevsel ve emniyetli çocuk oyun grupları ve kent donatıları üretmek için durmadan çalışır. Yönetim kadrosu ve çalışanlar, güvenilir bir çalışma ortamı sağlamayı ve yeniliklere daima açık, devamlı kendini geliştiren, sektöründe farklı ve öncü bir firma olmayı görev edinmiştir.

Görevinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kaliteli insan gücünü bünyesine kazandırmayı, Çalışanlarının yaratıcılıklarını kullanabilecekleri ve fikirlerini dile getirebilecekleri etkin bir iletişim ve motivasyon ortamı sağlamayı, Farklı bakış açıları ve bilgi birikimlerini bir arada barındıran katılımcı yönetim politikası izlemeyi, Çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini ön planda tutarak, sürekli öğrenme ve gelişimi desteklemeyi, Çalışan performanslarını objektif kriterlerle değerlendirerek, yüksek performansı ödüllendirmeyi ve teşvik etmeyi, Yenilikçi insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirerek çalışanlarına daima en iyiyi sunmayı insan kaynakları politikası olarak benimsemiştir.

Firmamız çocuk oyun parkları kent mobilyaları alanında çalışmış olup edinilen tecrübe ve bilgi birikimini siz müşterilere eksizsiz sunmaktadır. Işıltı Plastik olarak çocuk oyun parkları, kent ekipmanları, kamelyalar, pergoleler, dış mekan spor aletleri, bank ve çöp kovası imalatıyla kaliteli hizmet konusunda üretim yapan uzman kadrosuyla sektöründe ayrıcalık yaratmaktadır. Üretimde tüm malzemelerin standartlarına uygun olarak hammadde ve boya kimyasallarından insan sağlığına zarar vermeyen üstün bir kaliteye sahip olmasına önem vermiştir. Her geçen gün yeniliklere ve kaliteli çalışmalarına önem vererek farklılık yaratmaktadır.

Kaliteli üretimin yanında ergonomi ve fonksiyonelliğede önem vererek en iyi ürünü çevremize kazandırmayı mesleki açıdan bir borç bilmekteyiz.Döküm ayaklı  oturma bankı dış mekana dayanıklı açık mese desenli çıtalardan imaldir.Ayaklar aliminyum dökümdür  çıta altında destek bulunmaktadır.

Gelişen teknolojiyi araştırmacı ve girişimci ruhuyla takip eden mühendis kadromuzla sizlere en estetik ve kaliteli şekilde ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Kaliteli üretimin yanında ergonomi ve fonksiyonelliğede önem vererek en iyi ürünü çevremize kazandırmayı mesleki açıdan bir borç bilmekteyiz.Firma olarak kaliteden ödün vermeden aldığımız işleri zamanında, eksiksiz olarak tamamlamayı birinci prensip olarak belirtmiş bulunmaktayız.

Faaliyet alanlarımızın merkezinde aile var. Çocuklarımızın keyifli vakit geçirebileceği eğitici, öğretici, bireysel gelişime yardımcı ve en önemlisi emniyetli Oyun Parkları tasarlarken, onları bekleyen ebeveynleri için de ergonomik, kullanışlı ve özgün Kent Mobilyaları üretiyoruz. Ürün ve hizmetlerimizde, hayatı kolaylaştırmak, tüm sokak, park-bahçe ve kapalı alanlarda ev konforunu bulabileceğiniz alanlar oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.Toplum için hayal ediyor, daha güzel yaşam alanları için hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Topluma karşı taşıdığımız bu sorumluluk duygusu ile hak ettikleri hizmeti ve değeri sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çevreye değer veriyoruz, ürünlerimizde çevreye veya insan sağlığına zararlı hiçbir malzeme kullanmıyoruz.

Tek bir oyun alanı birimini, modüler yapımız sayesinden her türlü uygun bir oyun parkı şeklinde birleştirebilir ve bir bütün haline getirebiliriz. Modüler oyun grubu sistemimizle ihtiyacınıza cevap verecek bir çözüm bulabiliriz.Birinci sınıf malzeme kullanımının, üstün üretim prosesi ile birleştirilmesi, ürünlerimizi dünya çapında birinci kategoriye çıkarmıştır. Bu nedenle, çocuk parklarımız ve tüm ürünlerimiz çok dayanıklıdır ve uzun yıllar güzel görünümlerini muhafaza ederler.

İç Mekan Oyun Parkları gruplarımız yerli üretimdir.Oyuncaklar TSE belgelidir ve yerli üretimdir. İç mekan park ve çocuk oyun odası malzemeleri sürekli olarak güncellenmektedir. "İç Mekan Oyun Parkları" kategorisindeki ürünlerimiz dış mekan şartlarınada uygundur. Özel bahçe oyun parklarınız, teras, balkon gibi açık havaya da uygundur.içimizdeki çocukla birlikte kurduğumuz hayalleri kâğıda döküyoruz. Dijital ortamda modellediğimiz ürünleri üretime hazır hale getiriyoruz

Standartlara uygun olarak yapmış olduğumuz üretim ve montaj faaliyetlerinin tüm aşamalarında, ürün ve hizmet kalitesini, iş sağlığı ve güvenliğini, çevreyi korumayı ve güzelleştirmeyi,Müşteri odaklılığı tüm faaliyetlerimize yansıtarak, zamanında ve tam müşteri memnuniyeti için seferber olmayı,Çalışanların sürekli eğitimlerini ve gelişimlerini sağlayarak, teknolojik gelişmeleri takip etmelerini, sağlık ve güvenlik bilincini geliştirmeyi, çevreyi koruma ve gözetme duyarlılığını arttırmayı, kalitenin devamlılığını sağlamayı,Çevreyi ve çalışanları tehdit eden sağlık ve güvenlik risklerini belirleyerek, bu riskleri ortadan kaldıracak çalışmaları yapmayı ve teşvik etmeyi,Paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, kalite, çevre, sağlık ve güvenlik hedefleri belirlemeyi, çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi tüm bu çalışmalara dahil etmeyi, Yönetim Politikası olarak benimsemiştir.

Temalı çocuk parkı modellerimiz kent estetiğine katkıda bulunmanın yanı sıra, çocukların hayal dünyasını geliştirir ve motor becerilerini geliştirir. Temalı çocuk parkı modellerimizde diğer tüm çocuk oyun grubu modellerinde olduğu gibi aksesuar, kaydırak modeli, çatı modeli değişikliği yapabilirsiniz. 

Birçok salıncak oturağı ve salıncak koltuğu seçeneği ile hizmetinizdeyiz. Salıncakoturaklarımız iç mekan ve dış mekan şartlarına, yaş gruplarına ve imalat malzemelerine göre sizlere sunulmaktadır. Zincirli salıncak oturağı, ipli salıncak oturağı, plastik salıncak oturakları gibi birçok farklı park ve bahçe salıncak oturağı modeli firmamız Işıltı plastik tarafından sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Oyun çocuğun olmazsa olmazıdır. Oyun çocuk için öğrenmenin en basit ve eğlenceli yollarından biridir. Oyun, çocuğun yaparak ve yaşayarak öğrenmesine olanak tanır. Çocuklar oyunla doğal olarak öğrenir ve kendilerini ifade etmenin çeşitli yollarını öğrenir ve pekiştirirler.Çocukların zeka ve beden gelişimlerinde oynadıkları oyuncaklar ve karşılaştıkları problemler çok önemlidir. Bu yüzdendir ki spor yapan çocukların yapmayanlara oranla beden ve zeka gelişimleri daha iyi olur. Spor olgusu içinde her zaman bir problem ve çözüm barındırır. Çocuklarınızın oynadıkları oyuncalarını,yaptıkları sporları ve mekanlarını değiştirmek monotonluğu öldürür ve yeni bir bakış açısı geliştirmesini sağlarsınız.

Oyun çocuğun olmazsa olmazıdır. Oyun çocuk için öğrenmenin en basit ve eğlenceli yollarından biridir. Oyun, çocuğun yaparak ve yaşayarak öğrenmesine olanak tanır. Çocuklar oyunla doğal olarak öğrenir ve kendilerini ifade etmenin çeşitli yollarını öğrenir ve pekiştirirler.Söz konusu "çocuklarımız" ve siz "insanlarımız" olunca, sunacağımız ürünlerin üretim aşamalarında her olasılığı onlarca kez düşünmeyi ve en ince ayrıntıyı dahi göz önünde bulundurmayı kendimize mecburiyet biliyoruz. . Sizlere sunacağımız polietilen ürünlerin kalıplarını sektörün ön gördüğü en ileri teknolojilerle üretiyor, en şık ve en kaliteli yüzeyleri elde etmek için hiçbir maliyetten kaçınmıyoruz.

  Çocuk Oyun Parkları sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için kurulan Işıltı Plastik Mobilyaları A.S. kalite, özgün tasarım ve satış sonrası servis hizmetlerinden ödün vermeden kısa sürede sektörün lider ve öncü firması olmuştur. Işıltı Plastik Mobilyaları konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile Temalı çocuk oyun alanları, interaktif oyun üniteleri, metal – plastik oyun grupları, ahşap – plastik oyun grupları, açık hava spor aletleri,oyun elemanları (salıncak, tahterevalli, zıpzıp ve döner oyun grupları), pergolalar, banklar, piknik masaları, çöp kutuları, geri kazanım üniteleri, spor ekipmanları, Kauçuk zemin kaplamaları, ahşap plastik kompozit ürünler gibi Peyzaj sektöründe kullanılan bir çok ürünü kendi tesislerinde üretmektedir.

Işıltı Plastik Kent Mobilyaları olarak kaliteyi prensip ediniyor ve kent mobilyaları ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyuyoruz.Firmamız çocuk oyun parkları kent mobilyaları alanında çalışmış olup edinilen tecrübe ve bilgi birikimini siz müşterilere eksizsiz sunmaktadır.