İÇ MEKAN OYUNCAKLARI
Işıltı Plastik olarak gelenekle geleceği birleştiren üretim ve faaliyetlerimiz ile gücümüze güç katıyoruz.

İş anlayışımız her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyeti olmakla birlikte önceliğimiz ürünlerimizin kullanıcısı sevgili çocuklarımızın güven içinde özgürce oyun oynamalarıdır. Bu sayede ebeveynlerin de huzurlu bir şekilde çocukların eğlencesine ve gelişimine tanık olacaklarını düşünüyoruz.

İşin toplumsal kısmı da bizim için çok büyük önem arz etmektedir. Bizim açımızdan her park bir eğitim, öğretim ve gelişim noktasıdır. Her çocuk parkı fiziksel gelişim açısından çocuklara mutlak bir destek sağlamaktadır. Bunun yanı sıra parkların hepsi birer sosyalleşme merkezidir. Her park çocukların ve ailelerin toplum içindeki davranışlarının küçük birer aynasıdır. Çocuklar bu merkezlerde yerlere çöp atmamayı, birlikte oyun oynamayı, sıralarını beklemeyi, paylaşmayı, kısacası toplum içinde nasıl davranılması gerektiğini görür ve öğrenirler.

Tüm bunlar düşünüldüğünde aslında bu işin ne boyutlarda olduğunu fark etmek gerekir. Bize düşen hizmetlerimizin bu noktalara zerre kadar da olsa katkıda bulunmasını sağlamaktır.